Pri prejavoch chrípky, nachladnutia a iných vírusových ochoreniach horných ciest dýchacích:
Neužívajte PARALEN® GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg, ak ste alergický/á na paracetamol, fenylefrín alebo na ktorúkoľvek pomocnú látku. Ďalšie kontraindikácie sú uvedené v písomnej informácii pre používateľa.
Jedno vrecko obsahuje: 650 mg paracetamolu a 10 mg
fenylefrínium-chloridu.
Pomocné látky: sacharóza, citrónan sodný, kyselina citrónová,
kyselina vínna, prírodná citrónová aróma v prášku, aspartám,
citrónová aróma v prášku, kyselina askorbová, povidón 25,
farbivo z podzemku kurkumy dlhej.
PARALEN® GRIP horúci nápoj citrón 650 mg/10 mg je liek na
vnútorné použitie. Pozorne si prečítajte písomnú informáciu
pre používateľa a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom.
Bezpečne a starostlivo zabalené balíčky
Viac ako 15 000 produktov pre zdravie a krásu
Doprava nad 30 EUR zdarma
Tovar skladom expedujeme do 24 hodín